Contact

Heeft u vragen en/of opmerkingen over het reilen en zeilen van TC Delden? Onze bestuursleden en overige vrijwilligers helpen u graag verder.

In onderstaande tabel kan een selectie worden gemaakt met betrekking tot het onderwerp waarover u vragen heeft. Door de betreffende persoon te selecteren komt u in een scherm waarin een mail kan worden gestuurd. De rest wijst zich zelf. 

 

Algemene vragen info@tcdelden.nl     
     
Bestuur / Voorzitter voorzitter@tcdelden.nl Peter Marijnen
Secretaris secretaris@tcdelden.nl Marianne Exterkate
Financiële zaken penningmeester@tcdelden.nl Ivo Wissink
Lidmaatschap leden-administratie@tcdelden.nl Henriette Hofste
Technische commissie tc@tcdelden.nl Remon van der Aa
Accommodatie accommodatie@tcdelden.nl Joost Reefhuis
Jeugdactiviteiten jeugd@tcdelden.nl Erwin Nijhuis
Bar & Clubhuis clubhuis@tcdelden.nl Jasper Brandt  
Recreatie & gezelligheid recreatie@tcdelden.nl Petra Roesink   
Automatisering    automatisering@tcdelden.nl  Jaap Roorda
Sponsoring sponsor@tcdelden.nl  Ilse Niesink
Trainen / Lessen training@tcdelden.nl Rutger Deterd oude Weme
Maak Kennis Met Tennis mkmt@tcdelden.nl  Annemarie Hilarius
Website webmaster@tcdelden.nl Jaap Roorda
Interne competities Recreatiecommissie Harry Roesink
Clubkampioenschap victordenhartog@tcdelden.nl Victor den Hartog commissie
Delden Open toernooi deldenopen@tcdelden.nl Delden Open commissie
Corona coordinator corona@tcdelden.nl  Annemarit van Broekhoven
Over de club Overzicht